Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/oskbartek.pl/includes/menu.inc).

Dbaj o swoje stopy… zakładając skarpety każdego dnia

Najnowsze

Mnóstwo osób nie poświęca niemal żadnej uwagi skarpetom. Kupuje jakiekolwiek, często sugerując się jedynie ceną lub ich Kolorem. Niestety, jest to spory błąd.


Większość ludzi nosi skarpety niemal każdego dnia.
modne kolorowe skarpetki
Author: socktok.pl
Source: http://socktok.pl/


Dlatego też, źle dobrane skarpety mogą bardzo nehgatywnie wpływać na nasze stopy, które noszą je na sobie przez większość dnia. Działa to jednak również i w drugą stronę – dobre skarpety mogą zdziałać cuda! Jeżeli zaś chodzi o skarpety producent producentowi nie równy . Nie przejmuj się więc tylko wzorem czy ceną.

Ten ważny wpis (http://maszyny.inter-bis.pl/dwuwałowa-obrzynarkawielopiła-vc-900-de) zainteresował Cię aż tak, że masz chęć na następne? Niezwykle nas to cieszy. Zatem zaloguj się w poniższy link.

W nawet najładniejszych skarpetach, wykonanych z nieoddychającego materiału, stopa jest zmęczona. Ponadto, przez brak przepływu powietrza, pojawia się nieprzyjemny zapach, szczególnie odczuwalny latem oraz cieplejsze dni. W jaki sposób więc wybrać dobre skarpety?


Najważniejsza reguła jest następująca – czytaj skład skarpet. Skarpety muszą bez problemu przepuszczać powietrze oraz pozwolić stopie „oddychać”. Powszechnie wiadomo, że najbardziej znanym oddychającym materiałem jest bawełna. Bawełna powinna więc stanowić zdecydowaną większość składu wszystkich skarpet. Nie jest jednak możliwe, by skarpety były wyprodukowane w sto procentach z bawełny. Jaki jest powód? Ponieważ bawełna nie jest materiałem rozciągliwym. W praktyce oznacza to tyle, że skarpety wykonane tylko z bawełny, nie trzymałyby się naszej stopy i najzwyczajniej – SPAdały. Dlatego do wszystkich skarpet dodawane są również inne składniki.

Zainteresowała Cię taka sprawa? Jeżeli poszukujesz uzupełniających informacji, które również okażą się pomocne, kliknij tutaj oraz sprawdź więcej w tej treści (http://www.gemeo.pl/szablon2/page/14-szafir-.html).

W celu zapewnienia skarpecie elastyczności dodaje się do niej zazwyczaj tak zwany elastan.
Nie powinien on jednak stanowić większości składu skarpet! Wśród innych składników dodawanych w skład skarpety frotte wydaje się być jednym z najbardziej przydatnych. Szczególnie wówczas, gdy frotte umieszczone jest na spodzie skarpet. Frotte zapewnia wówczas miękkość podczas chodzenia.