Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/oskbartek.pl/includes/menu.inc).

Jak wygodnie dostać się na wrocławskie lotnisko?

Najnowsze

Każdy z nas ma czasami chęć dostać się na lotnisko. I tu jest do wyboru nasz samochód, poproszenie kogoś z rodziny o podwózkę lub wybranie autobusu, który zawiezie nas we wskazane miejsce.


Jeśli ktokolwiek ma potrzebę dostać się na wrocławskie lotnisko, mógłby wybrać bardzo szybki transport na lotnisko we Wrocławiu.


handel


Jeździ tam elegancki bus, w jakim za kurs można zapłacić za pomocą karty, a do dyspozycji pasażerów jest bezpłatne WI-FI. Bus kursuje na lotnisko ze stacji PKS co średnio 50 minut. W drodze zatrzymuje się tylko raz w centrum Wrocławia. Autobusy te mogą korzystać z pasów dla busów, ale nie mają na sztywno ustalonej drogi. Kilka kursów posiada ruchome godziny odjazdu w razie, jakby trzeba było trochę poczekać na przylot samolotu. Jest to najlepsze rozwiązanie dla osób, które przybywają do Wrocławia z okolic. Nie muszą jechać autem, a mogą skorzystać z pociągu lub autobusów, by potem komfortowo dojechać na lotnisko. Jeśli zainteresowanie takim przewozem będzie duże, wówczas firma planuje zwiększyć dwukrotnie częstotliwość kursowania autobusów w godzinach szczytu. Bilet kosztuje 10 złotych i można by go kupić w w otwartym całą dobę kiosku na dworcu albo u kierowcy.


kruszywa
Author: Kitmondo Marketplace
Source: http://www.flickr.com


Teraz na lotnisko we Wrocławiu można dotrzeć miejską komunikacją. Pasażerowie, którzy korzystają z własnych samochodów, posiadają do dyspozycji komfortowe parkingi z ogromną ilością postojowych stanowisk.

Jak sądzisz? Czy omawiany temat jest interesujący? Jeśli tak, to kliknij w odnośnik i zbadaj praktyczne informacje (https://rokad.pl/akcesoria-do-poliweglanu/tasmy-paroprzepuszczalne) - wciągną Cię kompletnie.

W specjalnej strefie parking (oznakowanie poziome parkingów) do dziesięciu minut jest darmowy.
Natomiast pasażerowie, którzy korzystają z pojazdów napędzanych elektrycznie, za darmo mogą stawiać samochody na placach postojowych VIP, które mieszczą się blisko terminalu. Termin można by zarezerwować on-line. Wówczas ceny są naprawdę atrakcyjne i jeszcze niższe niż zwyczajnie.