Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/oskbartek.pl/includes/menu.inc).

Jakie urządzenia i maszyny mogą pomóc w codziennej pracy związanej ze sprzątaniem w różnych obiektach.

Najnowsze

Efektywne sprzątanie przemysłowych obiektów i domów wymaga użycia odpowiednich sprzętów. Rzecz jasna nadal tradycyjny mop i wiaderko wody pozostaną jako podstawowe wyposażenie, ale ograniczanie się jedynie do nich raczej dobrym pomysłem nie będzie.


mycie powierzchni
Author: Georgie Pauwels
Source: http://www.flickr.com


Zwłaszcza jeżeli do posprzątania będą większe powierzchnie, jakie ręcznie trzeba by było czyścić przez cały dzień, a maszyna wykona to w godzinę. Bardzo przydatna w tego typu zastosowaniach między innymi jest myjka (sprawdź przykłady) ciśnieniowa. Powszechnie jest ona wykorzystywana przy myciu samochodów, lecz można jej też używać do wielu innych rzeczy. Spora ilość oferowanych akcesoriów pozwala na wygodne czyszczenie elewacji, ścian czy płaskich tarasów. Myjki >>> lanca do karchera występują w wielu modelach i rozmiarach, przez co każdy może sobie wybrać model, który będzie odpowiedni dla niego .


porządek
Source: pixabay.com
Sprzątanie dużych podłóg tradycyjnym sposobem, czyli przy pomocy mopa, jest bardzo pracochłonnym zajęciem. Dlatego też warto pomyśleć o wykorzystaniu do tego celu dedykowanych maszyn, które są także znane jako szorowarki. Małe wersje obsługiwane są ręcznie, użytkownik za pomocą odpowiedniej kierownicy kieruje pracą urządzenia . Przy dużych wnętrzach zastanowić się można nad wykorzystaniem szorowarek z siedzeniem dla operatora, przez co nie będzie on musiał chodzić za urządzeniem podczas pracy.


Takie szorowarki sprawdzają się doskonale w sklepach wielkopowierzchniowych, halach produkcyjnych albo magazynach, w których ważna jest przede wszystkim duża szybkość sprzątania.