Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/oskbartek.pl/includes/menu.inc).

Kilka dobrych metod na podrasowanie twojego samochodu

Najnowsze

Zakup nowego pojazdu wiąże się ze sporą dawką emocji. Kiedy przez określony czas marzyliśmy o jakimś konkretnym modelu i ostatecznie mamy okazję aby go zakupić, możemy rozpocząć dopieszczanie naszego auta.
Wiele ludzi nie przejmuje się wcale zagadnieniem którym jest tuningowanie auta. Ogromnej większości utożsamia się on bowiem z wielkimi spoilerami, zniżonym podwoziem oraz dużymi felgami. Jednak istnieje parę metod, które dyskretnie podrasują nasze auto.


Przykładowym jest z całą pewnością tzw. chip tuning.

Podnoszona tu kwestia jest według Ciebie cenna? Jeżeli tak, to wejdź dalej (https://calus-p.pl/74-wieszaki-na-narzedzia), który proponuje podobne tematy.

Jest to niezwykle skuteczna metoda tuningowania pojazdu, która daje nam możliwość poprawienia osiągów motoru napędowego. Sprawdzony i doświadczony mechanik potrafi zmienić fabryczne oprogramowanie jakie odpowiada za sterowanie silnikiem, w taki sposób aby wydostać z niego wszystko, co najlepsze i ukryte przez fabryczne limity. Co ciekawe, istnieje opcja żeby zwiększyć niektóre detale takie jak choćby moment obrotowy silnika, zmniejszając przy tym całkowite spalanie. Na pierwszy rzut oka wydaje się to być niemożliwe, lecz dzięki właśnie chip tuningowi jest to w stu procentach do wykonania - passat b5 tuning.


części do samochodów
Author: brett jordan
Source: http://www.flickr.com


Polacy poddają procesowi tuningu wiele rodzajów aut. Jedną z najbardziej popularnych firm jest chociażby Volkswagen. Jeżeli chodzi na przykład o auto jakim jest VW Passat B5 tuning, nie musi się ograniczać tylko do aspektów karoserii - chip tuning.
Warto wziąć pod uwagę wymieniony wcześniej chip tuning, jaki jest w stanie uczynić z naszego passata wyjątkowo szybką rakietę na trasie. Możliwości modyfikacji i podrasowania pojazdu są tutaj naprawdę bardzo duże oraz prawie wszystko jest uzależnione od wyobraźni właściciela i zasobności jego budżetu.