Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/oskbartek.pl/includes/menu.inc).

Przyszłość jest w twoich rękach, maturzysto

Najnowsze

uczelnia
Source: www.morguefile.com
Jeżeli w obecnym roku będziesz zdawał maturę i przewidujesz, że raczej nie uda ci się uzyskać rezultatu, który da ci przepustkę do studiów na normalnym uniwersytecie, nie martw się. W stolicy Dolnego Śląska od dawna funkcjonuje sporo uczelni wyższych, na które wpuszczą cię właściwie bez większych trudności. Zwykle jedynym warunkiem dostania się jest uiszczenie opłaty za studia.

Studia we Wrocławiu
Source: Wszedukacja.pl
Od lat najbardziej przyszłościowym rodzajem studiów pozostaje informatyka. Komputerowiec na pewno zdobędzie atrakcyjną pracę zarówno w Polsce, jak i za granicą. Mocno atrakcyjna jest robota przy tworzeniu gier PC. Na pewno każdy z was słyszał o olbrzymich osiągnięciach polskich kreatorów gier. Znaczny sukces zaliczyły obie części serii Wiedźmin, wyprodukowane przez rodzimy CD Project Red. Wiedz, że posadę w znanych studiach deweloperskich dadzą ci tylko wrodzony talent i mozolna praca na studiach.

Logistyka to również kierunek, który może zagwarantować dostatnią przyszłość magistrom. Wiele rodzimych przedsiębiorstw szuka fachowców od dystrybucji dóbr. Najlepsze wykształcenie w tej kwestii gwarantują studia na politechnice, lecz nierzadko zdarza się, że płatna szkoła wyższa też może wychować kompetentnych logistyków.

Anglistyka to mało perspektywiczny kierunek, choć utalentowani absolwenci i tak na pewno znajdą sobie posadę po niej. Trzeba pamiętać, że mowa Szekspira jest dziś najbardziej rozpowszechnionym językiem na świecie i znajomość angielskiego to obowiązek dla każdego człowieka, który pragnie osiągnąć sukces.

Wiedz, że powinieneś orać kierunek nauk z dużym rozsądkiem. Nie kieruj się wolą przyjaciół albo rodziców. Poczytaj w gazetach trochę o sytuacji rynku pracy. Kluczowe jest, żeby obrać kierunek perspektywiczny, ale pamiętaj też o swoich ambicjach. Jeżeli kochasz coś, to zrób wszystko, by móc to robić w dorosłym życiu i jeszcze otrzymywać za to pensję. Nie stawiać na kompromisy, bo potem możesz bardzo żałować swoich zbyt złych wyborów.


Author: B.S.

Uncaught exception thrown in shutdown function.

PDOException: SQLSTATE[HY000]: General error: 2014 Cannot execute queries while other unbuffered queries are active. Consider using PDOStatement::fetchAll(). Alternatively, if your code is only ever going to run against mysql, you may enable query buffering by setting the PDO::MYSQL_ATTR_USE_BUFFERED_QUERY attribute.: DELETE FROM {semaphore} WHERE (value = :db_condition_placeholder_0) ; Array ( [:db_condition_placeholder_0] => 8404069835d1234be167f98.03293723 ) in lock_release_all() (line 269 of /var/www/vhosts/oskbartek.pl/includes/lock.inc).