Techmadex, kontra firma giełdowa - a więc, spółki notowane na rynku akcji

Najnowsze

Czym zajmuje się przedsiębiorstwo Techmadex i jakiego typu ma powiązania z giełdą? Co to dokładnie bywa firma giełdowa? Odpowiedzi na te pytanka wynajdziesz wewnątrz naszego osobistego artykułu!
Nasz napisany dzisiaj felieton po zaczynamy od zagadnienia, jakim bywa: firma giełdowa ( rzuć okiem na mangata.com.plrzuć okiem na te konkretne określenie odnosi się w realnym życiu do spółki Giełdowej, która jest niczym innym jak Spółka Akcyjną (w skrócie, bywa to spółka kapitałowa, która podpiera się na obiegu akcji) , która to jest notowana na giełdzie papierków wartościowych (a więc, na tak zwanym "ryneczku regulowanym", wewnątrz który to dokonuje się kupna-sprzedaży różnych instrumentów finansowych, które pozwolono dopuścić do obiegu). Istnieje jednakże także ryneczek omijając rynkiem regulowanym, którego jedną spośród firm, bywa bez wątpienia firma Techmadex...


drewniany regał
Author: Bernd Wiebus
Source: http://www.flickr.com


Przedsiębiorstwo Techmadex dopuszczono ją w dwa tysiące dwunastym roku do rynku akcji tak nazywanego "NewConnect", a więc dokładnie do rynku nieregulowanego giełdy papierków wartościowych, a więc alternatywnego systemu obrotu ( więcej na mangata.com.plwięcej na Wymieniony wcześniej system bywa zlokalizowany w stolicy Polski - Warszawie. Wracając jednakże do temaciku Techmadex, to przedsiębiorstwo działa na rynku od tysiąc dziewięćset osiemdziesiątego drugiego roku, rozpoczynając jako osobista spółka która posiada ograniczoną odpowiedzialnością. Zmieniło się to jednakże w roku dwa tysiące jedenastym, kiedy przekształciła się w spółkę akcyjną.
Sama przedsiębiorstwo opiekuje się takimi rzeczami jak choćby: Automatyka, termowizja, oraz maszyny transportowe. Ich najbardziej istotnym zadaniem jest odmierzanie i badanie urządzeń termowizyjnych, albo odkrywanie nieszczelności instalacji gazowych.