Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/oskbartek.pl/includes/menu.inc).

W jaki sposób dobrać dach do auta? Jakiego typu mamy rodzaje dachów,na co należy zwrócić uwagę przy wyborze?

Najnowsze

Belki bazowe stają się podstawą właściwie niemal każdego zestawu, i to czy chcemy wziąć pod uwagę bagażniki narciarskie, rowerowe, czy pojemne boxy bagażowe. Znaczny wybór w gwarancji bagażników bazowych zapewnia dobieranie belek, które będą dostosowane do charakterystyki przewożonego ładunku i ogólnej estetyki. Jeszcze jakiś czas temu sprawa bagażników, które były mocowane do samochodu prezentowała się dość prosto, ponieważ system montażu był jednolity.

bagaznik dachowy
Author: pirhan
Source: http://www.flickr.com
Bagażniki ostały umocowane do tak nazywanej rynienki. Dzisiaj, na tyle rozmaita jest karoseria aut, jak również punkty montażowe bagażników, że dobro bagażnika jest bardziej zawiły. Zmniejszone są też szanse dopasowania jedynego bagażnika do wielu aut. Jakie mamy rodzaje? Dachy standardowe, które nie mają fabrycznych punktów montażowych. Wybrani posiadają pomysły, żeby robić dziury w karoserii, kiedy brak odpowiednich punktów. To niewłaściwy sposób, znacznie lepiej wybrać rozwiązania niewymagające wcześniejszego przygotowania. Łapy bagażnika więc mocowane są na krawędzi dachu auta, pomiędzy szybą a dachem.

Czyżby ta aktualna wiadomość (https://www.autoorder.pl/uzywane-auta-z-niemiec/) podoba Ci się tak wyjątkowo, że pragniesz poznać następne? To świetnie! W takim razie zapraszamy na nową witrynę.

Więcej o belkach dachowych Radzi się, żeby montaż belek odbył się w autoryzowanym miejscu, tam skorzystamy e specjalistycznej pomocy, a belki dachowe, które wybraliśmy będą doskonale pasować. Następny rodzaj to dachy z wcześniej przygotowanymi elementami zamontowania bagażnika. Producent samochodu zdał sobie sprawę, w którym miejscu mają być założone te punkty dachu auta. czasem te punkty poukrywane są w dachu auta, w wybranych przypadkach trzeba dokonać znacznej ingerencji w karoserii. Inny rodzaj to dachy posiadające relingi standardowe a także zintegrowane. Do aut, jakie można wyposażyć w relingi dachowe należy zastosować także odmienne elementy do montowania bagażnika, w zależności od rodzaju relingu. po pierwsze mowa jest o tradycyjnych relingach z wyraźnym prześwitem pomiędzy relingiem a dachem.

Sprawdź ten odnośnik - to bez dwóch zdań świetna propozycja (https://sklep.start.waw.pl/pompki/), która na pewno bardzo Cię zaabsorbuje! Nie zwlekaj więc i sprawdź już teraz!
Co warto wiedzieć o chlapaczach
Są jednak również rozwiązania dla relingów bardziej masywnych o przekroju w kształcie elipsy, okrągłym albo innym, niż trójkątny. Są także bagażniki zamocowane na tak zwanych relingach zintegrowanych, w których nie ma prześwitu pomiędzy relingiem a dachem. Musimy wtedy zastosować odpowiednio dopasowaną stopę, która odpowiada właściwemu dla każdego modelu auta, profilowi relingów. Nie zapominajmy, żeby zazwyczaj nabywać takie rzeczy w porządnych sklepach, zupełnie tak jak z pozostałym asortymentem, jak przykładowo chlapacze. Więcej