Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/oskbartek.pl/includes/menu.inc).

Za jakiś czas prawie każdy Polak będzie musiał złożyć zeznanie podatkowe - na szczęście w dzisiejszych czasach jest już to całkiem łatwe

Najnowsze

Jeszcze kilkanaście lat temu oddanie dokumentu PIT kojarzyło się rodakom z totalnym koszmarem. Zbyt długie kolejki do urzędu oraz przymus wypełniania formularza ręcznie sprawiały, że niektórzy dostawali białej gorączki tylko na sam dźwięk słowa PIT.

dokumenty podatkowe
Author: Manchester City Library
Source: http://www.flickr.com
Obecnie na szczęście wydaje się być już dużo łatwiej. Zmodyfikowano te formularze, które wypełniają wszyscy ci, którzy nie prowadzą działalności gospodarczej. Wypełnienie tego dokumentu zajmuje obecnie maksymalnie kwadrans.

Jeżeli jesteś otwarty na świeże dane na opisywane zagadnienia, to przenieś się do tekstu (gpi-tanks.com/pl/przemysl/zbiorniki-dla-farmacji/), a znajdziesz tam istotne wiadomości, które będą bardzo pożyteczne.Dodatkowo w sieci pojawiło się mnóstwo aplikacji, które ułatwiają życie. Wystarczy odszukać portal podatnika i załadować na swój laptop dobrą aplikację. Pomoże nam ona bezstresowo uzupełnić PIT - dowiedz sie więcej. Zaznaczy wszelkie wymagane komórki i sama zsumuje właściwe rubryki.

Rozliczenie PIT2016 nigdy wcześniej nie było tak łatwe. Dodatkowym plusem jest to, że wszelkie dokumenty możemy wysłać online i nawet nie będziemy musieli się zjawić w Skarbówce.

Ten odnośnik do serwisu dobry notariusz Katowice kieruje do bardzo ciekawej strony, która zawiera równie interesujące dane na opisywany wątek.

Nawet nasz podpis nie jest wymagany, więc możemy zasnąć bez stresu i w ogóle nie przejmować się tłumami w urzędzie. Możemy formularz uzupełnić i wysłać siedząc wygodnie na kanapie i sącząc gorącą herbatą. Trzeba tylko wcześniej zorientować się jaki rodzaj PIT-u musimy złożyć.

Jest to bardzo ważne, ponieważ jeśli wyślemy niewłaściwy formularz, to na pewno fiskus będzie się z nami kontaktował i zleci kolejne wypełnianie następnego dokumentu - pity 2016 / 2017.